Професор ЧНУ – один з авторів підручників з української літератури

16 серпня 2023, 22:36

Вийшли друком підручники для учнів 6 класу «Українська література» й «Література: українська та зарубіжна», одним з авторів яких є професор кафедри української літератури і компаративістики ЧНУ імені Богдана Хмельницького Василь Пахаренко.

«Українська література» є зручним та доступним підручником, що допоможе учням краще зрозуміти світ української літератури та розвинути навички читання та мовленнєвої компетенції. В підручнику представлені тексти відомих українських письменників та поетів, які стануть в нагоді для вивчення тем, пов’язаних з українською культурою та історією. Крім того, підручник містить завдання на розвиток писемної та мовленнєвої компетенції, які допоможуть учням вдосконалити свої навички використання української мови.

«Література: українська та зарубіжна» є ідеальним вибором для учнів, які хочуть поглибитися в світову літературу та поринути у світ творів зарубіжних та українських письменників. У підручнику представлені не тільки класичні твори, але й сучасні, які допоможуть розвивати читацьку культуру та навички аналізування та розуміння. Крім того, підручник містить інтерактивні завдання та тестові завдання, що допоможуть учням зрозуміти та запам'ятати прочитані твори.

За інформацією пресслужби ЧНУ імені Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору