У сільських водогонах Черкащини порушені санітарні норми, – продспоживслужба

03 жовтня 2021, 12:32

Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області продовжує здійснювати посилений державний санітарно-епідеміологічний нагляд за об’єктами питного водопостачання області на виконання Указу Президента України, рішень Ради національної безпеки і оборони України, відповідних доручень Держпродспоживслужби України.

За минулий тиждень фахівці служби взяли участь у проведенні 5 перевірок, комісійних обстежень об’єктів централізованого та нецентралізованого водопостачання. Порушення санітарних норм та правил встановлено на 2 із них.

При плановій перевірці водогону Шабастівської сільської ради Уманського району виявлено такі порушення:

  • не дотримується особливий режим санітарної охорони джерел та об’єктів централізованого питного водопостачання в межах першого поясу,
  • відсутній технологічний регламент на виробництво питної води,
  • не проводиться виробничий контроль згідно з робочою програмою,
  • не здійснюється систематичний виробничий контроль за безпечністю та якістю води від місця водозабору до місця її споживання,
  • не надається інформація про результати виробничого контролю безпечності та якості питної води до Держпродспоживслужби.

При позаплановій перевірці КП «Універсал» Медведівської сільської ради Черкаського району встановлено невиконання вимог припису за результатами попередньої планової перевірки.

За результатами зазначених перевірок на адресу підприємств направлено приписи щодо усунення виявлених порушень, на керівника КП «Універсал» Медведівської сільської ради Черкаського району накладено штраф.

Питання забезпечення населення якісною та безпечною питною водою знаходиться на особливому контролі Держпродспоживслужби області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору