Про черкаські перегони відзняли фільм (відео)

10 листопада 2018, 17:02

Про перегони, які у жовтні проходили на черкаському летовищі, відзняли документальний фільм.

Йдеться про завершальний етап з ралі на серійних авто «AERORING CUP-2018», організовував який Автомобільний клуб «Черкаси».

Кілометри боротьби, швидкість та емоції пілотів під час перегонів фільмувала черкаська команда «Filmar». Над монтажем фільму працювали майже місяць. І нещодавно 40-хвилинний огляд побачила вся Україна.

Організатор перегонів Андрій Яроменко розповідає, що на початку року Автомобільний клуб «Черкаси» поставив перед собою високу планку – провести у місті чотири етапи виключно черкаського кубку «AERORING CUP». Кубок відбувався в рамках Трофея Автомобільної федерації з ралі на серійних автомобілях, тож у «AERORING CUP» змагалися пілоти з різних міст країни.

- Ми замахнулися не лише на такий насичений ралійний сезон, а й на те, щоб кожен етап завершувався якісно відзнятим фільмом. Тож ми маємо огляди із перших двох етапів, кожен – по півгодини. Під час третього етапу ми пішли ще далі і організували пряму трансляцію ралі на телеканалі XSPORT.ua. У жовтні в нас відбувався завершальний етап Кубку, тож ми домовилися зі знімальною групою, що це буде повноцінний огляд перегонів аж на 40 хвилин. У фільмі детально розповідаємо про класи, за якими були розподілені всі наші екіпажі, - каже Андрій Яроменко. – Дуже приємно, що черкаські перегони, які до того ж і відзняті місцевою знімальною групою, показують на всеукраїнських телеканалах. Водночас цим фільмом сезон для учасників Кубку «AERORING CUP-2018» ще не завершується. На них чекає офіційне нагородження у столиці наприкінці грудня.

Вгору