Президент виконав зобов’язання по врегулюванню ситуації, – Багрійчук

31 січня 2014, 16:00

Події останніх днів, зокрема відставка Уряду та ухвалення Закону про амністію, на мій погляд, якнайкраще демонструє, що влада відкрита до діалогу та компромісів. Президент України виконав свої зобов’язання по врегулюванню ситуації в країні, однак інша сторона конфлікту йти на поступки, на жаль, не поспішає. Зокрема, чимало державних установ досі не можуть повноцінно виконувати свої функції через захоплення державних приміщень. На мою думку, будь-який суспільний діалог має проходити в країні у більш цивілізований спосіб, переконаний начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, депутат обласної ради від Партії регіонів Володимир Багрійчук.

Президентом озвучена хороша пропозиція – аби Уряд очолили опозиційні керівники. Гадаю, було б добре якби вони спробували застосувати власні неординарні підходи саме у розв’язанні проблемних державних питань. Мені довелося працювати при різній владі, тому можу впевнено сказати, що політика – це одне, а економіка – зовсім інше. І жодній політичній силі вирішення складних економічних проблем не давалося легко.

Переконаний, що сьогодні багатьом з нас варто було б переглянути власні вимоги, не вдаючись у крайнощі, а шукаючи золотої середини. Адже цілком ймовірно, що після чергових виборів Парламент залишиться працювати практично у такому ж форматі, а Віктор Янукович – на посаді Президента. І за цим вибором стоятимуть люди, котрі також мають власну думку. Ми не можемо ігнорувати східні та південні регіони нашої країни…

Тому нині потрібно міркувати не над черговими гаслами, а брати на себе відповідальність і працювати. Від цього виграють усі.

Поділитись

Коментарі

Вгору