Президент вніс в Раду законопроєкт про зміни до Конституції

14 грудня 2019, 21:34

Влада України вносить зміни до Конституції, які передбачають децентралізацію у всій країні, і таким чином Київ виконує Мінські угоди в частині конституційної реформи, в основі якої лежить децентралізація влади, підкреслює міністр закордонних справ України Вадим Пристайко. Про це інформує "Інтерфакс Україна".

- У Мінських домовленостях сказано, що Україна погоджується на конституційну реформу, в основі якої лежить децентралізація. Українська сторона зараз віддана домовленостям, які були. І це те, про що сказав (президент України Володимир - ІФ) Зеленський, що ми все одно йдемо на зміни до Конституції, які передбачають децентралізацію у всій Україні, - сказав голова МЗС в ефірі одного з телеканалів.

Говорячи про позицію РФ з цього приводу, міністр сказав, що російська сторона пропонує спрощений варіант, оскільки вони собі бачать ідеальний варіант для них - зміни до Конституції.

Як повідомлялося, 12 грудня в ефірі одного з телеканалів президент України Володимир Зеленський пояснив, що записані в Мінських угодах зміни до Конституції країни мають на увазі ту децентралізацію, яку Україна зараз і реалізує на всій території країни.

- У "Мінську" чітко записано, що зміни до Конституції України - все, що пов'язано з децентралізацією. Зараз ми готуємо пакет законів про децентралізацію, ви це знаєте, на всій території України. Тобто мені здається, що ми виконуємо всі ці зобов'язання. Так, трохи інше формулювання, але мені здається, що, в принципі, воно підходить, - сказав він.

Поділитись

Коментарі

Вгору