Представники інтелігенції міста закликають черкащан не піддаватися на провокації

28 січня 2014, 11:41

Освітяни, працівники культури та спорту висловлюють занепокоєння суспільно-політичною ситуацією, що склалася у Черкасах. Вони звертаються до жителів міста зберігати громадський спокій та не піддаватися на заклики провокаторів.

Шановні черкасці!

Ми глибоко стурбовані ситуацією, що склалася в країні та в нашому місті зокрема. Недавні події – штурм та спроба захоплення будівлі обласної адміністрації показали, наскільки людські емоції можуть перейти всі допустимі межі. Під час цієї події пошкоджено майно територіальної громади, яке відновлюватиметься за наші з вами податки – побиті вікна, спалені меблі, зіпсована оргтехніка, знищені документи.

Але найгіршим є той факт, що постраждала молода дівчина, за життя якої зараз борються наші лікарі. Ми бачимо, що для «диригентів» цього підготовленого сценарію людське життя – ніщо. Вони й далі готові вести людей, свої земляків, на протистояння, бійки, нові криваві сутички. Неприпустимо, що задля задоволення власних інтересів та амбіцій ці особи залучають до акцій протесту навіть неповнолітніх.

Численні звернення до влади та опозиції врегулювати подібні ситуації шляхом взаємних поступок і адекватних дій не дають результату.

І тому ми – вчителі, діячі культури, спортсмени звертаємось до кожного з вас, шановні черкащани, з проханням – не піддаватись на провокації щодо участі у протиправних силових конфліктах, які несуть загрозу життю та здоров’ю людей та можуть призвести до нових трагедій.

Закликаємо вас зупинитися і не допустити чергового кровопролиття в нашому місті. Пам’ятаймо, що від громадської позиції кожного із нас залежить мир і спокій не лише в нашому місті, а і у всій державі.

За інформацією прес-служби департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Свобода :

Прізвища в студію.

Людмила :

Це ж яка така інтелігенція? Чи не однодумці пані Лариси Скорик, яка в усьому звинувачує галичан? Маразматичка. Жоден справжній інтелігент не стане закликати громадян стояти осторонь, коли вирішується доля Батьківщини. Було погано, але не сподівайтеся, що навіть так залишиться надалі. На київських автовокзалах уже знову беруть данину з перевізників. За “парковку”. На вимогу показати посвідчення паркувальників, водієві маршрутки кастетом розбили голову, битами розтрощили автобус. Дісталось і небайдужим пасажирам. І жодного втручання т.з. “правоохоронців”.
А ви гадаєте, що вас це омине? Та славнозвісні 90-ті будуть здаватися дитячою казкою у порівнянні з тим, що уже коїться. Жоден справжній інтелігент не дозволить собі навішування ярликів і заклику до відмежування від долі країни. Це мислення примітивних людей, що народний спротив переслідує на меті задоволення чиїхось політичних амбіцій. Якщо держава перетворилась на машину гноблення, то неминучий “мир- хатам, війна -палацам”. Людська гідність, життя кожного громадянина є важливішим за “комунальне майно”. Врешті, менше вкрадуть на ремонті доріг та рестврації пам’яток.

reqdfv :

та не пи****те.тулупская интеллигенция

Вгору