Олександр Носенко журналіст, фахівець з питань правоохоронної діяльності

Права людини “закінчуються” там, де починаються права іншої

04 листопада 2021, 11:43

Конспірологія — це спроба впорядкувати те, що вже впорядковано.

®Лесь Подерв’янський, Таинственный амбал

Мабуть, сьогодні саме той день, коли я остаточно і "безповоротно" підтримаю ідею обов'язкової вакцинації. Однак, цієї вакцини ще не вигадали, як не вигадали і ліків від цього вірусу... Його назва - "Ідіотизм і потурання ідіотизму".

Чому так? Спробую пояснити.

Коли т.з. "ковід-диссиденти" торували проти обов'язкового носіння масок і дотримання хоча б елементарних карантинних умов - я мовчав, зрідка посміхаючись. Коли вони почали публічні акції - я сміявся, зрідка язвенно коментуючи безглуздість таких акцій. Коли вони почали коментувати наукові позиції щодо вакцинації - я трохи помовчав. Бо НЕнауковці не повинні критикувати те, до чого далекі. Навіть, коли антивакцинатори почали "штурмувати" навчальні заклади і волати про "геноцид" - я стримано, але також мовчки, віднісся до цього.

Для початку, зрозуміло, що кожна людина має свої права - природні і передбачені Законом. Ці права є непорушними і основними, на яких так чи інакше тримається Цивілізація. Так от, оці самі ПРАВА ОДНІЄЇ ЛЮДИНИ "ЗАКІНЧУЮТЬСЯ" ТАМ, ДЕ ПОЧИНАЮТЬСЯ ПРАВА ІНШОЇ!

Я маю на увазі своє власне право на життя. Я маю своє право на життя в державі, де більш-менш існує (хай з усіма багами та "провтиками") економіка. Я маю право почувати в безпеці себе і щоб мої діти також були в безпеці. Я маю право на життя в країні, де лікарні не нагадують військово-польовий шпиталь з тисячами поранених та вмираючих.

Лише уявіть, що в такий шпиталь заявився "хтось" і почав вимагати у лікарів припинити операції тощо, бо типу "поранення не смертельні", або ж "війна не справжня"? Уявили? Що думаєте? Людство має шанс... Ні, не повністю захиститися від хвороби. Це шанс пережити її, вижити. І, чорт забирай, я зроблю все, щоб пережити її самому і щоб мої близькі були живими. Ось моє право, яке я відстоюю!

А тепер НЕ СТРИМАНО. Я вже писав вище, що потуги "антивакцинаторів" з часом викликали в мене посмішку. Ні, я не вважав їх дурними чи навігласами. Я так само сміюсь з людей, які далекі від науки, але претендують на істинність своїх висловлювань. Мається на увазі намагання більшості бути т.з. "кухонними: політологами, вірусологами, полководцями, управлінцями" тощо.

На моє особисте переконання, яке грунтується на спостереженні за цією групою людей, успіх їх методів прямо залежить від здатності голосніше кричати, волати, не слухати, не чути... Вчора одна з черкаських антиковідниць заявила(https://cutt.ly/xR31P5t) про те, що "пандеміє нєт" і "власть создала штучну війну"(чи щось типу цього). Як не дивно, не знайшлось поки нікого, щоб заперечити їй.ЖОДЕН із черкаських "ковід-дисидент" чи противник вакцинації не заперечив словам цієї дівчини! Ніхто з цієї спільноти не засудив ці вислови! Мовчазна згода - це та ж сама співучасть. Доведете зворотнє, я перепрошу.

Відсьогодні я не толерую антиковідників та антивакцинаторів, їх аргументи і вимоги поважати їх права! Розкажіть про це близьким померлих від цього вірусу! Розкажіть про "штучну війну" ветеранам та сім'ям загиблих...

Олександр Носенко, журналіст, учасник Російсько-української війни

Всі тексти автора
Вгору