Олександр Носенко журналіст, фахівець з питань правоохоронної діяльності

Права людини “закінчуються” там, де починаються права іншої

04 листопада 2021, 11:43

Конспірологія — це спроба впорядкувати те, що вже впорядковано.

®Лесь Подерв’янський, Таинственный амбал

Мабуть, сьогодні саме той день, коли я остаточно і "безповоротно" підтримаю ідею обов'язкової вакцинації. Однак, цієї вакцини ще не вигадали, як не вигадали і ліків від цього вірусу... Його назва - "Ідіотизм і потурання ідіотизму".

Чому так? Спробую пояснити.

Коли т.з. "ковід-диссиденти" торували проти обов'язкового носіння масок і дотримання хоча б елементарних карантинних умов - я мовчав, зрідка посміхаючись. Коли вони почали публічні акції - я сміявся, зрідка язвенно коментуючи безглуздість таких акцій. Коли вони почали коментувати наукові позиції щодо вакцинації - я трохи помовчав. Бо НЕнауковці не повинні критикувати те, до чого далекі. Навіть, коли антивакцинатори почали "штурмувати" навчальні заклади і волати про "геноцид" - я стримано, але також мовчки, віднісся до цього.

Для початку, зрозуміло, що кожна людина має свої права - природні і передбачені Законом. Ці права є непорушними і основними, на яких так чи інакше тримається Цивілізація. Так от, оці самі ПРАВА ОДНІЄЇ ЛЮДИНИ "ЗАКІНЧУЮТЬСЯ" ТАМ, ДЕ ПОЧИНАЮТЬСЯ ПРАВА ІНШОЇ!

Я маю на увазі своє власне право на життя. Я маю своє право на життя в державі, де більш-менш існує (хай з усіма багами та "провтиками") економіка. Я маю право почувати в безпеці себе і щоб мої діти також були в безпеці. Я маю право на життя в країні, де лікарні не нагадують військово-польовий шпиталь з тисячами поранених та вмираючих.

Лише уявіть, що в такий шпиталь заявився "хтось" і почав вимагати у лікарів припинити операції тощо, бо типу "поранення не смертельні", або ж "війна не справжня"? Уявили? Що думаєте? Людство має шанс... Ні, не повністю захиститися від хвороби. Це шанс пережити її, вижити. І, чорт забирай, я зроблю все, щоб пережити її самому і щоб мої близькі були живими. Ось моє право, яке я відстоюю!

А тепер НЕ СТРИМАНО. Я вже писав вище, що потуги "антивакцинаторів" з часом викликали в мене посмішку. Ні, я не вважав їх дурними чи навігласами. Я так само сміюсь з людей, які далекі від науки, але претендують на істинність своїх висловлювань. Мається на увазі намагання більшості бути т.з. "кухонними: політологами, вірусологами, полководцями, управлінцями" тощо.

На моє особисте переконання, яке грунтується на спостереженні за цією групою людей, успіх їх методів прямо залежить від здатності голосніше кричати, волати, не слухати, не чути... Вчора одна з черкаських антиковідниць заявила(https://cutt.ly/xR31P5t) про те, що "пандеміє нєт" і "власть создала штучну війну"(чи щось типу цього). Як не дивно, не знайшлось поки нікого, щоб заперечити їй.ЖОДЕН із черкаських "ковід-дисидент" чи противник вакцинації не заперечив словам цієї дівчини! Ніхто з цієї спільноти не засудив ці вислови! Мовчазна згода - це та ж сама співучасть. Доведете зворотнє, я перепрошу.

Відсьогодні я не толерую антиковідників та антивакцинаторів, їх аргументи і вимоги поважати їх права! Розкажіть про це близьким померлих від цього вірусу! Розкажіть про "штучну війну" ветеранам та сім'ям загиблих...

Олександр Носенко, журналіст, учасник Російсько-української війни

Всі тексти автора

Коментарі

Олександр :

Підтримую цілком і повністю!

Олена :

Серйозно? Уся Ваша стаття побудована на словах однієї не зрозуміло якої жінки? Це як казати “усі чоловіки козли” через те, що комусь попався один дійсно козел. Ви не адекватно міркуєте.
Я, наприклад, не проти вакцин. Я проти примусового їх застосування, при цьому без будь-якої відповідальності виробника і тих, хто колить. От Ви такий тут голосний, а чи багато Ви особисто допомагаєте тим, хто постраждав від вакцини? Мого друга ледь відкачали від тромбозу сильного. Може усі, хто так кричить “ЗА” примусову вакцинацію – нехай створять фонд з обов’язковими внесками “Тим, хто постраждав від вакцини”. Тоді хоч трошки ваги вирівняються.
А поки це звучить як “колись не зрозуміло чим, щоб мені було спокійно, а якщо якісь наслідки – то я ні до чого і то взагалі не від вакцини”.
Якщо є ризик – має бути і вибір. До того ж, що відповідальність за наслідки ніхто не несе взагалі.
Доречі, у Вас є вища освіта? Як мінімум імунолог. А то, якщо журналіст кричить про обов’язковість примусової вакцинації, то це як мінімум смішно.

Olexandr Nosenko :

Якщо Ви уважно читали мій блог, то мали б побачити, що я мрію про ПРИМУСОВУ ВАКЦИНАЦІЮ не від “КОВІДУ”, а від ідіотизму. Вашому “другу, якого ледь відкачали” – здоров’я. Вакцинація в Україні НЕ примусова, а обов’язкова. Держава піклується про збереження в живих її населення. Не бажаєте вакцинуватися — НЕ ВАКЦИНУЙТЕСЯ. Але поважайте права тих людей, які хочуть пережити цю пандемію, зберегти державу, її населення і здоровий глузд. Об’єднуйтесь з однодумцями й створюйте колонії, щоб жити в комфортній для Вас спільності 😉
А стосовно “не зрозуміло якої жінки”, то дарма Ви від неї дистанціюєтесь… Вона ж, так само як і Ви, дозволяє собі проклинати інакодумців, ретранслює антинаукову конспірологію та волає про “свої права” поправши права інших. Здоров’я Вам, як фізичного, так і ментального 😉

Татьяна :

я не вижу логики в “опасности невакцинованных” – он, если что, заболел и слег, а вакцинованный, как “троянский конь” может бессиптомно болеть и разносить вирус. Так кто опаснее для общества?

Олена :

Пропоную примусово забирати антивакцинаторів для відвідування реанімацій. Після побаченого їх протестний настрій буде зникати. Чому таких реакцій не виникає, коли роблять щеплення АКДС, проти сказу (а у вакцині є віруси сказу, це ж очевидно!) та інших? Вірять тим, кому ХОЧУТЬ вірити, не замислюючись, що то суцільна маячня про чіпи, про наслідки (начебто через 3-5 років буде рак), тощо… Я думаю, нехай антивакцинатори на собі перевіряють увесь жах цього страшного Ковіду. Але тоді ми ніколи не попрощаємося із ним! РОЗУМНІ це вже давно зрозуміли. А ЦІ, коли зрозуміють, може бути пізно!

Євген :

А можна детальніше, як саме невакциновані зазіхають на Ваше право на життя? Ви ж вакцинувалися – значить не захворієте, да? А навіть як захворієте, то в лікарню не попадете, тобто Вам має бути пофіг на переповнені антиваксами лікарні. А якщо і попадете в лікарню – то точно ж не в реанімацію, привиті ж не помирають, да?
То як взагалі невакциновані можуть зазіхати на Ваше життя, га?

Olexandr Nosenko :

Божечки, як же ж ВУЗЬКО Ви мислите… Якщо Ви УВАЖНО читали, а не відповідаєте лише на слова, які особливо суперечать Вашому світогляду… В моєму тексті чітко вказано, ЩО “своє обурення” залиште при собі”, як і “однодумців” з їх хімтрейлами і конспірологією. Ви є маєте право не вакцинуватися? Так само я маю право бути в безпеці, розуміючи, що поряд зі мною захищені люди. Ось і все! А Вам здоров’я, фізичного і ментального 😉

Инна :

По фото вроде мужчина, а по сути – боиться не понятно чего, наверное собственной паранои потому что боятся орз – это диагноз…

Лілія :

А я вам відповім як. Коли лікарні переповнені хворими в більшості невакцинованими на Ковід, то я або мої рідні, які вакциновані можуть своєчасно не отримати медичну допомогу при інших хворобах, яких ніхто не відміняв. Вже було в новинах що не було місця і в швидких помирали з інсультом наприклад. Можливо комусь потрібна планова операція, але вона викладається із-за червоних зон, а відкладення цих операцій може призвести до погіршення здоров’я, а то він до смерті. І т.д. і т.п.

Татьяна :

не вижу логики в “опасности невакцинованных для общества”. Невакцинованный, если заболел,то слег, а вакцинованный как “троянский конь” может бессимптомно болеть и разносить вирус. Так кого изолировать от общества надо?

Olexandr Nosenko :

Не варто нікого ізольовувати від суспільства! А от ізолювати інформаційно варто тих, хто проявляє свою “обізнаність” наслухавщись конспірологічних теорій і думок далеких від науки людей.

татьяна :

так обЪясните логику вопроса об изоляции , в чем я не права. недавно слушала Мусия, бывшего министра здравоохранения, он тоже сказал – вакцинация – это только “для себя”, не надо вакамам презирать неваков, это мое право. моя жизнь.

Olexandr Nosenko :

Так а хто ж кого “прєзірає”? Ваше право – відмовитись від вакцинації. Моє право – почувати себе в безпеці, сподіватись на вироблення колективного імунітету, розуміти, що оточуючі захищені від наслідків цього вірусу. Також я маю бути захищеним від безглуздої паніки довкола вакцинації.

Кремую антиваксерів :

У Тані є всі шанси зустрітися зі мною протягом найближчого часу, якщо це, звісно, не троль із-за поребрика.

Ольга :

Не вата ця Тетяна ні ваших сил, ні вашого часу. Такі “не здаються”. Хіба можна переконати того, хто ставить перед собою “бар”єр і гне свою лінію?)) Такі, як кремінь, будуть своїми домислами та ствердженнями “добивати” усіх та вся. Нехай не вакцинується – прапор в руки і в ж… перо! От коли вона почне втрачати близьких та рідних, а то й сама буде під апаратом ШВЛ – тоді, може, й схаменеться. Та буде пізно. Я, коли втратила 2-х своїх друзів, що боролися за своє життя, та вмерли, коли читаю, що вмер Жванецький, Звягільський, Кирилов, вчителі із області-від ускладнення Ковід, вирішила, що розумеіше буде себе захистити, а не скакати із плакатами та із піною у рота щось комусь доводити, влітку вакцинувалася, їздила в Європу, а зараз спокійно живу і думаю, як гарно, що таких тетян – у меншості.

Провсе :

На що перетворився сайт новин…. Жаль що не вакцинують примусово авторів, всіх активістів анти і за вакцинацію,
жаль що люди вірять в такі статті якими формують цілий світогляд. А перевірити інформацію важко, бо треба іншу висер статтю прочитати і зї’сти….
Читайте уважно всі постанови, закони, і рішення, які на чому грунтуються. Перевіряйте інформацію, автори – не маніпулюйте інформацією вирваною із контексту. – це не важко.
А коми потім розтавляйте самі:
КАЗНИТЬ НЕЛЬЗЯ ПОМИЛОВАТЬ

Olexandr Nosenko :

А Вас, мабуть, ще не вакцинували від болячки, про яку я розмірковував?((

Вгору