Працівники поліції перевіряють стан утримання доріг Черкащини та готовність служб до зими

05 жовтня 2016, 18:08

20151005_123315

З 3 по 23 жовтня 2016 року Управлінням превентивної діяльності спільно з представниками Служб автомобільних доріг, облавтодору, Укрзалізниці (по залізничних переїздах) та комунальних організацій (по вулицях населених пунктів, якими проходять автомобільні дороги загального користування) розпочинається осінній комісійний огляд автомобільних доріг. Мета заходу – усунення недоліків в утриманні вулично-дорожньої мережі та перевірка готовності дорожніх та комунальних служб до зими.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Черкаській області.

Під час огляду фахівці зафіксовують стан покриття проїзної частини (наявність деформацій у вигляді ямковості, колійності та ін.), узбіч, тротуарів, забезпечення видимості, технічних засобів організації дорожнього руху та автопавільйонів. Особлива увага приділятиметься аварійно-небезпечним ділянкам доріг, місцям концентрації ДТП, відновленню зовнішнього освітлення, належному утриманню смуги відведення та придорожніх територій.

Також будуть перевірені комунальні та дорожні служби в частині їх готовності до утримання доріг у зимовий період. Ці підрозділи повинні забезпечити належний технічний стан снігоприбиральної техніки, достатні запаси паливно-мастильних матеріалів та піщано-соляної суміші, а також бути готовими до оперативного реагування у випадку різкого погіршення погодних умов.

Відділом безпеки дорожнього руху Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Черкаській області спільно зі службою автомобільних доріг та ДП «Черкаський облавтодор» розроблено спільний графік обстеження автомобільних доріг загального користування. Вулиці населених пунктів будуть обстежені співробітниками територіальних відділень та відділень Національної поліції разом з представниками органів місцевого самоврядування.

До комісійного обстеження доріг запрошуються представники громадських організацій та всі зацікавлені особи.

Коментарі

Вгору