Працівники «Черкасиобленерго» перекрили центральну магістраль під Уманню (фото)

25 квітня 2017, 14:01

«Наші діти голодні, поверніть зароблені гроші..» Працівники «Черкасиобленерго» під Уманню перекрили трасу Київ-Одеса. Люди вимагаютьвиплатити їм зарплату за 4 місяці, пише "Вечірня Умань".

- Працівники  енергомереж Черкащини доведені до відчаю, нас 4 місяці годують обіцянками, що виплатять зарплату, а в цей час наші діти сидять голодними, – обурюється Генадій Ракун, голова цехового комітету уманських енергомереж.

Як повідомили працівники підприємства, зарплату їм не виплачують  через те, що національна комісія з врегулювання енергомереж заблокувало рахунки, в зв’язку з заборгованістю підприємства.

- Колишня керуюча «Черкасиобленерго»  Світлана Кузьмінська награбувала коштів і вивела їх  в офшори, проти неї відкрита кримінальна справа, яку сьогодні розглядатимуть в Печерському суді. Ми вимагаємо, щоб дану особу не поновлювали на посаді, і всі  чесно зароблені нами кошти були повернуті, - коментує Олена Світлична, працівниця підприємства.

Поки  працівники підприємства протестують, на трасі Київ-Одеса утворився затор у кілька кілометрів. Деякі водії лояльно ставляться до протестувальників, інші наперекір всім намагаються проїхати.

- Поки вони страйкують, люди не можуть дістатися на роботу чи по інших важливих справах.  Люди, які мають понести відповідальність за невиплату зарплат, зараз сидять в своїх кабінетах, а ми стоїмо в заторі.» - обурюється водій білого автомобіля  «фольцваген».

Подібні акції протесту проходять біля Благодатного та в Києві, під Печерським судом, де сьогодні о 14.00 розглядатиметься кримінальна справа колишньої очільниці  «Черкасиобленерго» - Світлани Кузьмінської.

- Сподіваємось, що суд врахує  думку людей, які вже 4 місяці сидять без зарплати, і не поновить на посаді колишню керівницю, -  розповідає Тетяна Бевзено, працівниця підприємства,  - якщо ж нас вищі органи не почують ми знову  вийдемо  на мітинг.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору