Працівнику поліції повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди за прикриття наркоторгівлі

21 серпня 2017, 21:15

18 cерпня, слідчим відділом прокуратури Черкаської області  ще одному працівнику поліції - оперативно уповноваженому сектору кримінальної поліції одного з територіальних відділень поліції області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Слідством установлено, що правоохоронець за попередньою змовою із заступником начальника відділення поліції систематично, упродовж минулого та поточного років вимагали та отримали неправомірну вигоду від мешканців Жашківського району на загальну суму понад 60 тис. грн. за здійснення ними  безперешкодної діяльності, пов'язаної з незаконним виготовленням й розповсюдженням на території області наркотичних засобів і психотропних речовин та непритягнення їх до кримінальної відповідальності.

Крім того, зазначеним працівником поліції у 2017 році від вказаних громадян отримано неправомірну вигоду у сумі 13 тис. грн. за непритягнення їх до кримінальної відповідальності за фактом виявлення незаконного посіву останніми рослин коноплі за місцем проживання з метою їх подальшого збуту на території області.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, вирішуються питання про відсторонення підозрюваного від посади та обрання запобіжного заходу.

Вгору