Працівникам освіти та медицини Шполянської міської ОТГ затримують зарплату

26 січня 2018, 17:57

Працівникам освіти та медицини Шполянської міської ОТГ затримується заробітна плата. Начальник фінансового відділу Шполянської міської ради ОТГ Алла Скляр пояснила, чому виникла така суттєва затримка у виплатах.

З добровільним утворенням Шполянської міської об’єднаної територіальної громади в 2017 році змінився код території на рахунках Державної Казначейської Служби України (наказ Державної Казначейської Служби України № 10 від 12.01.2018 «Про затвердження Змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету»).

Зміна коду території у казначейських рахунках реєструється в Державній податковій службі України, на що потрібен певний час. Тому, наразі, надходження освітньої та медичної субвенції з держави до бюджету міської громади є неможливим.

Це ї є першочерговою причиною затримки у виплаті авансу працівникам освіти та медицини Шполянської міської ОТГ. Про кінцеву дату реєстрації казначейського рахунку Шполянської міської ОТГ Державна податкова служба України не повідомляє відділення казначейської служби в Шполянському районі.

- Відповідні документи для виплати заробітної плати всім працівникам бюджетних установ подані згідно чинного законодавства. При реєстрації рахунків у Державній податковій службі України заробітна плата одразу буде виплачена, - зазначила Алла Скляр.

За повідомленням Шполянської міськради.

 

Вгору