Повітряні Сили ЗСУ не втратили контроль над повітряним простором АР Крим

14 березня 2014, 11:04

Інформація про втрату Повітряними Силами Збройних Сил України контролю над повітряним простором АР Крим не відповідає дійсності.

Про це заявив начальник Радіотехнічних військ Командування Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Сергій Вишневський, інформує Регіональний медіа-центр Міноборони України.

За словами офіцера, дислоковані в АР Крим військові частини радіотехнічних військ Повітряних Сил Збройних Сил на даний час заблоковані і не в змозі надавати інформацію в повному обсязі. Проте це не засвідчує факту втрати контролю над повітряним простором автономії.

– У Радіотехнічних військах Повітряних Сил Збройних Сил України є сили та засоби, що дозволяють контролювати весь повітряний простір над Автономною Республікою Крим та акваторією Чорного моря, а Командному центру Повітряних Сил Збройних Сил України – володіти інформацією щодо повітряної обстановки над територією півострова й, відповідно, контролювати рух усіх повітряних суден у повітряному просторі, – наголосив полковник Сергій Вишневський.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору