Повідомлено про підозру державному виконавцю, за сприяння якого незаконно відчужено нерухоме майно

03 жовтня 2017, 15:56

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що внаслідок незаконних дій державного виконавця відділу ДВС Черкаського МУЮ, було реалізовано на прилюдних торгах майно, належне на праві власності гр. Б., внаслідок чого його охоронюваним законом правам, свободам та інтересам спричинено шкоду на загальну суму майже 100 тис. грн.

З’ясовано, що службовець, під час здійснення виконавчих дій у виконавчому провадженні, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи умисно, склав та видав акт уцінки арештованого майна, в який завідомо вніс неправдиві відомості, внаслідок чого було незаконно реалізовано, та в подальшому придбано іншою особою 1/2 квартири, належної гр. Б.

Черкаським відділом поліції ГУ НП в Черкаській області за погодженням з Черкаською місцевою прокуратурою даній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 1 ст. 364  КК України (в редакції від 04.07.2013), – зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інтересах третіх осіб використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби,  що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам,  свободам та інтересам окремих  громадян; ч. 1 ст. 366 КК України, - складання, видача службовою особою завідомо  неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Наразі у вказаному кримінальному провадженні триває досудове розслідування для встановлення всіх фактичних обставин та скерування обвинувального акту до суду.

За повідомленням Черкаської місцевої прокуратури.

Поділитись

Коментарі

Вгору