Потрібно готуватися до відключень світла на кілька днів, – ДТЕК

17 листопада 2022, 18:15

Масштабні руйнування енергетичних об’єктів України, завдані російськими ракетними ударами 15 та 17 листопада, можуть спричинити довгострокові відключення електроенергії, які триватимуть по кілька днів.

Про це виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук заявив у ефірі телемарафону, повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Це дні. Ми зараз будемо, на жаль, говорити не про планові відключення електроенергії, а про планові включення в деяких регіонах, а їх багато. На жаль, годин, протягом яких буде електрика, може бути дуже мало. Це дві-три години на добу", – сказав Сахарук.

Він пояснив, що окупанти цього разу завдали багато шкоди об'єктам передачі – підстанціям, які передають електроенергію з одного району до іншого та через які отримують електроенергію багато областей у центрі та на заході України.

За його словами, оперативних заходів для підключення споживачів вжито там, де це можливо, частково почалися відновлювальні роботи, але їх поки що не можна провести скрізь.

За його розрахунками, внаслідок масованих російських атак зараз близько 40% українських споживачів мають дуже великі проблеми з електропостачанням.

"Прогнозів, коли ця цифра зменшиться, у мене поки що немає", – зазначив Сахарук.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору