Офіційно: в Україні посилили карантин

03 квітня 2020, 12:37

фото тематичне

3 квітня уряд посилив обмеження в Україні для боротьби з новою коронавірусною інфекцією COVID-19. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у своєму зверненні.

Про це інформує ТСН

- Лишиться працювати лише 21 пункт пропуску на державному кордоні Україні;
- Вводиться обов’язкова 14-денна обсервація для осіб, які прибувають з-за кордону;
- Забороняється пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

Також уряд закликає утриматися від прогулянок у парках та виходу на шашлики. Шмигаль наголосив, що в Україні не зупиняють товарообіг, промислових підприємств та роботу критичної інфраструктури.

Якщо буде зафіксовано динаміку зниження захворюваності, то в кінці квітня може розпочатися послаблення запроваджених обмежень. Цей процес буде відбуватися у кілька етапів.

Першими на роботу підуть люди працездатного віку. Паралельно буде відновлюватися робота громадського транспорту. Це дозволить вже від початку травню розпочати рестарт економіки. Але це не означитиме послаблення інших карантинних заходів, адже за три тижні загроза поширення недуги не зникне.

Обмеження на прогулянки, масові зібрання та розваги все одно будуть діяти. Усі без виключенні будуть зобов’язані носити маски та дотримуватися карантину. Для старших людей, школярів та студентів карантин може бути подовжений. Шмигаль наголосив, що реалізація цього плану залежить від свідомості самих українців.

Коментарі

Нарушение конституции сказав:

Этт незаконно! Нарушение конституции и прав человека! У нас нет закона который обязует носить документы и маски! Что б носить маски должно быть введенно черезвыйчайное положение! Но они не водят у нас ситуация так что это незаконно.

Черкащанка сказав:

А когда ты заразишься, тоже будешь вопить про Конституцию и права человека, согласно которым тебя обязаны лечить? Это же твоего блага делается! Не будешь носить маску-заплатишь штраф – в лудшем случае, А в худшем – заплатишь штраф и заболеешь. И чё вопить?

Черкащанка сказав:

Простите, что напечатала “луДшем случае” – это не безграмотность моя, а ошибка из-за эмоций. Конечно же, “в лучшем случае”!))

Таша сказав:

Вы правы и я вас поддерживаю!

Нарушение конституции сказав:

Ошибаетесь носить маску не буду и штраф не получу так как этот закон незаконнен он нарушает конституцию. Я готов выполнять эти требования только в случае введения черезвыйчайного положения! Только по закону!

Сергей сказав:

Право на свободу та особисту недоторканність не є абсолютним і може бути обмежене, але тільки на підставах та в порядку, які чітко визначені в законі.
Відповідно така свавільна Постаноа КМУ є антиконституційною. А чи виконувати чи ні її це вже справа кожного….
Вірус не привід порушувати Конституцію інакше в кожного з нас є привід не виконувати закони держави. Чи не так?

Вгору