Постраждалим під час штурму ОДА автомайданівцям потрібна допомога

27 січня 2014, 16:38

 Постраждалі вчора від дій "беркутівців" активісти столичного "Автомайдану" наразі перебувають у Третій міській лікарні і потребують допомоги небайдужих. Оскільки більшість з них - не місцеві, а жителі інших областей України, у Черкасах їм немає до кого звернутися за підтримкою. Тому журналісти закликають черкасців допомогти "автомайданівцям".

Так, столична журналістка Тетяна Чорновол під час засідання депутатів та громади звернулася до присутніх з проханням по можливості привезти у лікарню до постраждалих ковдри. А місцевий журналіст ТРК "ВІККА" Олексій Хуторний у соціальній мережі Facebook закликав усіх небайдужих допомогти автомайданівцям одягом, ліками чи грошима.

"Друзі, люди, які вчора приїхали з Києва підтримати черкаський майдан, зараз у лікарні з травмами голови й забоями. Вони приїхали з інших міст - з Білої Церкви, Тернополя, Броварів тощо. Але їх побили за нас. Їхні автівки теж побиті. У них тут немає знайомих. Давайте допоможемо. Вони зараз у третій лікарні. Можна допомогти одягом, грошима, ліками. Знайти їх можна в 306, 304, 507 кабінетах",  - зазначає Олексій.

Нагадаємо, вчора, 27 січня, активісти столичного "Автомайдану" штурмували Черкаську облдержадміністрацію, а "Беркут" та тітушки жорстоко били людей та машини.

Поділитись

Коментарі

7 сказав:

Не злорадствую, но скажите: а кто поможет черкащанам восстановить все то, что вы разрушили?

Людмила сказав:

Забули Ви, що живете на святій Черкаській землі, Шевченка малого ноги її топтали, мій дідусь та бабуся сплять вічним сном у цій Землі, а Ви?, а що зробили Ви, щоб жити не бидлом

БСЧС сказав:

Пусть обращаются в посольство США за помощью. Нам самим жрать нечего. Особенно им хочется денежной помощи.

Che сказав:

А Вы работать не пробовали, чтоб было что жрать? Напишите ВФ, чтоб допустил Вас к корыту 😉 Такие кадры там нужны

Olena сказав:

Помощь пострадавшим еще актуальна? Вести прямо в больницу или кто-то собирает организованно?

Справедливий сказав:

казали ж їм, не їдьте, а то п**** получете. Так ні приперлися, от і отримали.

Вгору