Посадовця Черкаської ОДА судять за зловживання службовим становищем

29 серпня 2022, 10:55

Фото тематичне

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно посадової особи Черкаської обласної державної адміністрації за фактом зловживання службовим становищем.

За версією слідства, посадовець, зловживаючи своїм службовим становищем під час приймання виконаних робіт по об’єкту «Реконструкція адмінбудівлі обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву», не вжив заходів щодо відображення недоліків та неналежної якості виконаних робіт, а також не встановив строки для їх усунення. Натомість, діючи від імені замовника, підписав акти приймання виконаних будівельних робіт на вказаному об’єкті з грубими відхиленнями від затвердженої проектної документації та забезпечив їх оплату, чим завдав державним інтересам матеріальної шкоди на понад 304 тис. грн.

Разом з обвинувальним актом прокурора департаментом обласної державної адміністрації до суду подано цивільний позов в інтересах держави про відшкодування шкоди, завданої державі.

Посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Черкасах судитимуть посадовця

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору