Посадові особи міськради розтратили 50 тис грн бюджетних коштів

29 вересня 2016, 18:24

гроші

Кам’янським відділом Смілянської місцевої прокуратури вивчено стан законності використання бюджетних коштів органами місцевого самоврядування Кам’янського району.

За результатами вивчення встановлено, що посадові особи міської ради в грудні 2015 року, шляхом зловживання своїм службовим становищем, розтратили кошти місцевого бюджету в сумі 50 тис. грн.

Так, зокрема, виявлено, що органом місцевого самоврядування замовлено та проплачено бюджетні кошти у вказаній сумі за виконання землевпорядних робіт відносно земель сільськогосподарського призначення державної форми власності, що не відповідає нормам земельного законодавства України, оскільки законом визначено зовсім інший орган виконавчої влади, що наділений відповідними повноваженнями в частині розпорядження та здійснення контролю за цією категорією земель.

У відповідності вимог Закону України «Про прокуратуру» та Кримінального процесуального кодексу України, прокурором внесено відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань по факту вчинення посадовими особами Кам’янської міської ради кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 Кримінального кодексу України, як розтрата коштів місцевого бюджету, наразі проводиться досудове розслідування.

За інформацією прес-служби Смілянської місцевої прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору