Поранений офіцер з Черкащини повів солдат в атаку і підбив танк

01 липня 2014, 10:41

Ввечері 26 червня 2014 року під час бою на околиці Слов’янська військовослужбовцями Національної гвардії України був підбитий танк, на якому озброєні терористи здійснили спробу прориву крізь блок-пост.

Про це повідомляє vikka.ua з посиланням на інформаційне видання "Україна єдина".

Того вечора чотири танки з боку ворога зайняли позиції на дамбі місцевого озера по дорозі в місто. Терористи почали наносити удари по позиціях українських військових. Вогонь із боку противники пошкодив два БТРи.

Капітан Нацгвардії Сергій Сідорін кількома пострілами з РПГ вивіт танк терориста з ладу, пошкодивши механізм наведеня гармати танку. Поранений гвардієць повів за собою солдат. Бійцям довелося більше п’ятнадцяти кілометрів переміщуватися полями, аби перемогти супротивника, який мав на озброєнні серйозну техніку.

Зараз офіцер перебуває в медичному закладі. Операція з видалення уламків гранати із стегна бійця тривала більше двох годин. Зараз життю капітана нічого не загрожує. Його відвагу вже оцінив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Сергій Сідорін народився 26 листопада 1987 року в селі Дубіївка Черкаської області. У 2010 році закінчив Академію внутрішніх військ МВС. Після навчання був зарахований до списків військової частини 3027, що на Київщині. Хлопець пройшов шлях від від командира взводу до спецпризначення до заступника командира батальйону спеціального призначення військової частини. Минулого року був занесений на Дошку Пошани територіального з’яєднання Національної гвардії.

Поділитись

Коментарі

Вгору