Поради черкащанам щодо дезінфекції поверхонь під час карантину

26 березня 2020, 14:01

фото тематичне

Люди, які очікують на підтвердження тесту на наявність SARS-CoV-2, вже мають позитивні результати тесту, але не мають симптомів, мають легкі симптоми хвороби COVID-19 або повернулися з країн з великою кількістю випадків коронавірусної хвороби мають залишатися на суворій самоізоляції вдома, - про це повідомляє Уляна Супрун.

Тож вона виокремила поради щодо дезінфекції поверхонь.

Для цього варто використовувати побутові відбілювальні розчини (білизна), спиртові розчини, що містять щонайменше 70% спирту чи побутові засоби для дезінфекції.

Розчин на основі білизни можна приготувати так: 5 столових ложок (якщо він у сухому вигляді) на 3,5 літри води або 4 чайні ложки на літр води. Пошукайте інструкції окремо, якщо не впевнені щодо пропорцій. Вони можуть змінюватися залежно від виробника засобу.

Дотримуйтеся інструкцій виробника щодо всіх засобів для чищення та дезінфекції (концентрації, способу нанесення та часу контакту тощо).

Дезінфікувати поверхні треба в рукавичках. Якщо вони одноразові, їх не можна використовувати повторно. Якщо багаторазові, вони мають бути призначені лише для дезінфекції і все, а також належно дезінфікуватися опісля використання.

Обов’язково дезінфікуйте поверхні, до яких часто торкаються, — стільниці, ручки, вимикачі світла тощо.

Якщо на поверхні помітний бруд, спочатку треба помити її милом і водою, а потім проводити дезінфекцію.

Коментарі

Вгору