Популярними є дні з гарними комбінаціями чисел, – черкащанам розказали, як обрати дату весілля

04 серпня 2018, 10:50

Перші труднощі, з якими зіштовхуються молодята - це вибір дати весілля. Кожна пара хоче одружитися в особливий день. Ведуча та організатор свят з Черкас Ірина Тітовська написала у Facebook поради, у який час найкраще планувати подію, пише "Gazeta.ua".

За її словами, найчастіше пари обирають дні, які мають гарне поєднання чисел або припадають на відпустку.

- Обираючи день весілля, варто не попасти на календарне чи релігійне свято. Можуть виникнути труднощі з підрядними службами (зайнятість або ж навпаки їх плани на відпочинок). Найкращим варіантом може стати особлива для вас дата, наприклад, коли ви почали зустрічатися. Завжди популярними залишаються дні з гарними комбінаціями чисел. Проте весілля в такий період може обійтися значно дорожче. Щоб отримати знижку, потрібно обирати не популярні дні для одруження: четвер, середу чи неділю. І повірте, всі ваші друзі знайдуть можливість прогуляти роботу, бо знатимуть про свято завчасно. Існує також весільний "сезон" і "не сезон". "Сезон" - з квітня по жовтень - ціни вищі на все, зате зелено і тепло. "Не сезон" - з листопада до березеня включно - ціни нижчі, прохолодніше, проте інколи це навпаки перевага, - пояснює Ірина Тітовська.

Найдорожче весілля обійдеться в суботу. Проте одружитися в цей день планують найбільше пар. Варто пам'ятати, що більшість організаційних моментів залежать саме від дати свята. Часто молодята переносили подію, бо хотіли певне агенство, ведучого чи фотографа, які в назначений день були зайняті.

Вгору