Попри величезні штрафи черкаські водії продовжують їздити п’яними за кермом

16 листопада 2016, 08:38

564027

Керування у нетверезому стані стає причиною аварій у 18% від усіх ДТП в області. Усього ж з початку року на Черкащині сталося 707 ДТП з потерпілими. Про це на прес-конференції повідомив заступник начальника відділу безпеки дорожнього руху Управління превентивної діяльності ГУ НП в Черкаській області Олег Єргаков, пише vikka.ua.

За його словами, кількість ДТП в області, у порівнянні з минулим роком, зросла майже на 19%. Загиблих в області – 91 (на 25%, ніж торік), травмованих – 929 (на 21% більше). За критерієм аналізу аварійності (кількість загиблих на 100 ДТП) у Черкаській області цей показник становить 12, тоді як для європейських країн середній показник – це 2-4 загиблих на 100 ДТП.

"Загиблих на українських дорогах набагато більше, ніж у Європі. Це пов’язано зокрема з повагою учасників дорожнього руху до ПДР. Вийдіть на дороги й подивіться. Водії не пристібаються ременями безпеки, розмовляють по мобільному телефону, пішоходи переходять дорогу в невстановлених місцях тощо", – зазначив Олег Єргаков.

За його словами, з 2013 року аварійність на дорогах постійно зростає. І це при тому, що відбулося суттєве зростання вартості палива, зменшилась кількість транспорту, напруженість вуличної інфраструктури.

"Найболючіша проблема в області – це керування у нетверезому стані, що складає 18% від усіх ДТП. Це дуже великі цифри. Для порівняння: у 2003-2004 роках цей показник становив близько 4%, – наголосив поліцейський. – На жаль, на сьогодні навіть нові штрафи від 10 тисяч гривень та рік позбавлення права керування не можуть переломити цю ситуацію. Суспільство досі не розуміє, що керування у нетверезому стані призводить до сумних наслідків".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору