«Поплавок, ми не продаємося», – люди протестують проти підкупу Поплавським (фото)

20 жовтня 2014, 22:33

1

На 248 км траси Київ-Одеса близько 200 жителів Кіровоградської області перекрили проїжджу частину, протестуючи проти підкупу виборців з боку кандидата в депутати по 101 округу Михайла Поплавського. Про це повідомляє один з активістів Народного руху «За чесні вибори!» Віталій Річиця, який бере участь в пікеті, пише uainfo.org.

Майже дві сотні громадян зібралося біля ресторану, який належить «співаючому ректору» Михайлу Поплавському, оскільки з різних джерел надходила інформація, що саме тут знаходиться центр скупки голосів.

2Пікетувальники тримають в руках плакати і транспаранти «Поплавок, ми не продаємося», «Президент, захисти вибір!», «Аваков, наведи лад на 101 окрузі», «Поплавок, скуповуй худорбу, а не виборців!», «Поплавський - чемодан, вокзал, Черкаси!»,«Ні підкупу!»,«Кіровоградці не продаються!»,« Підкуп - це злочин».

3Активісти громадських організацій, які займаються моніторингом виборчого процесу, вже звинувачували Михайла Поплавського в підкупі голосів в 2013 році, коли він був обраний народним депутатом на довиборах по округу № 194 в Черкаській області.

4Раніше "Координаційна рада сил Майдану Черкащини" навіть розповсюдила звернення до кіровоградцям із закликом не продавати свої голоси. Михайло Поплавський відразу ж подав до суду на активістів. Примітно, що суддя, яка завела справу - дружина начальника Голованівського штабу Михайла Поплавського.

5Як відомо, 19 жовтня Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення виборчих прав громадян". Документ посилює кримінальну відповідальність за підкуп виборця, учасника референдуму.

6"Пропозиція, обіцянка або надання виборцю неправомірної вигоди за будь-які дії, пов'язані з реалізацією ним виборчого права, караються обмеженням волі на строк до 3-х років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк від 1 до 3 років ", - йдеться в законі.

7

Поділитись

Коментарі

Вгору