Попередні результати підрахунку голосів у Золотоноші уже відомі

26 жовтня 2020, 16:40

За попередньою інформацією голови Золотоніської міської територіальної виборчої комісії Максима Кириченка, на 12 годину 26 жовтня опрацьовано 50% бюлетенів на посаду голови Золотоніської об’єднаної територіальної громади і значно менше − по кандидатах до обласної, міської та районної рад.

Про це інформує "Золотоноша.сіті"

Це пояснюється великою кількістю помилок і неточностей, які допустили при оформленні протоколів голови та секретарі дільничних виборчих комісій. Причина – нова форма протоколу, відмінна від усталеної попередньої, де не допускається прочерк чи прописна цифра. Тому їх віддають на доопрацювання та уточнення.

- Відповідно до 50% опрацьованих бюлетенів на посаду голови Золотоніської ОТГ, із значним відривом лідирує чинний міський голова Віталій Войцехівський, - повідомив Максим Олегович. – Другу позицію займає Сергій Примак. Рейтингу ще ніхто не складав, бо триває процес підрахунку голосів.

З негативних моментів цих виборів, майже 70% мешканців Золотоніської громади проігнорували їх, продемонструвавши свою байдужість до життя міста та сіл громади, свого майбутнього та майбутнього Золотоніської ОТГ.

Тож, із загальної кількості виборців - 27 542, включених до списків на 22 виборчих дільницях, на 20 годину 25 жовтня у голосуванні взяли участь лише 8 125 людей. Це трохи більше 33 відсотків. За попередніми даними, явка виборців на Черкащині склала 35,7%.

Як інформують у Золотоніській міській територіальній виборчій комісії, місцеві вибори 2020 на всіх дільницях пройшли без порушень, згідно з виборчим законодавством та з дотриманням карантинних вимог.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору