Понад три тисячі черкасців скаржилися на насильство в сім’ї в поліцію

19 вересня 2021, 17:01

Департамент соціальної політики ініціює створення координаційної ради з питань протидії та запобігання домашньому насильству.

Черкаський центр соціальних служб розробив стратегію розбудови місцевої системи запобігання та протидії домашньому насильству. Перед початком презентації директор департаменту соціальної політики ЧМР Євгеній Данченко розповів, що торік від насильства в родині постраждало понад три тисячі черкащан.

- 3352 звернення про домашнє насильство надійшло в Черкасах лише за минулий рік. 3158 з них - до органів Національної поліції. Ці цифри не просто вражають. За кожною з них - людська доля, а часом і, на жаль, життя. Особливо ж гостро стоїть це питання, коли воно стосується насильства над дітьми. Діти бачать свій захист в нас - дорослих. Трагедія, котра сколихнула нещодавно Черкаси, а також інші випадки домашнього насильства, що трапляються щодня, змушують нас діяти більш оперативно зокрема на його запобігання, а також змінювати механізми та алгоритми боротьби з домашнім насильством, - зазначив Євгеній Данченко.

Згідно з розробленою програмою, відтепер до складу координаційної ради з питань протидії та запобігання домашньому насильству увійде максимальна кількість представників і чиновників, і небайдужих громадян.

За інформацією пресслужби департаменту соціальної політики Черкаської міськради

Читайте також: “Я вас всіх постріляю”: у мережі з’явилося відео розмови з чоловіком, якого затримали за побиття дітей і дружини (ВІДЕО)

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору