Понад місяць у частини черкащан не буде гарячої води (АДРЕСИ)

20 квітня 2021, 17:24

фото тематичне

Із 19 квітня 2021 року в Черкасах стартували гідравлічні випробування, в ході яких тепловики перевірятимуть теплові мережі на щільність та міцність. Опалювальний період 2020-2021рр. завершився. Щоб наступний опалювальний сезон пройшов стабільно, спеціалістам Черкаської ТЕЦ необхідно підготувати теплове господарство до надійної та безаварійної роботи.

Упродовж гідровипробувань тимчасово буде відсутнє гаряче водопостачання у будинках на окремих вулицях міста, що перебувають у зоні обслуговування Черкаської ТЕЦ. Орієнтовна дата завершення першого етапу гідравлічних випробувань – 1 травня 2021 року.

Цьогоріч перший етап випробувань проходитиме в два підетапи:

  • перший підетап проводитиметься з 19 квітня по проспекту Хіміків, вулиці Сурікова, Нечуя Левицького, В’ячеслава Чорновола, Чайковського, Яцика, Бидгощській, Анатолія Лупиноса;
  • другий підетап проводитиметься з 23 квітня по вулиці Сурікова, Нечуя Левицького, В’ячеслава Чорновола, Чайковського, Самійла Кішки, Бидгощській, Максима Залізняка, В’ячеслава Галви та проспекту Хіміків.

Черкаська ТЕЦ проводить гідравлічні випробування під тиском 16 атмосфер і звертається до всіх споживачів, підключених до теплових мереж, що підлягають випробуванням, надійно відключити свої об’єкти від системи теплопостачання. При виявленні пошкоджень тепломереж негайно повідомте за телефонами: 64-02-76; 39-72-35; 31-90-78; 39-73-95.

За інформацією пресслужби Черкаської ТЕЦ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору