Понад чотири години у Черкасах збирали гроші для театру (фото)

04 жовтня 2015, 21:39
IMG_7082

Фото: Про все

Концертом у Черкасах презентували Благодійний фонд із допомоги черкаському театру, який нещодавно відкрили актори. Таким заходом містянам показали, що театр потребує їхньої допомоги, адже зовні не надто видно, наскільки приміщення постраждало від пожежі.

Концерт проводили прямісінько перед театром, на сцені виступали самі актори та черкаські колективи. Перед сценою поствили скриньки для збору коштів.

IMG_7065

Фото: Про все

Відкрили концерт самі актори, які зі сцени заспівали пісню "Ми віримо", написану  кілька років тому до ювілею театру. Нині ж актори кажуть, що вона знову стала актуальною, бо передає їхні власні почуття.

Спершу на площі перед театром людей було не надто багато. Адже паралельно з концертом на Театральній площі проходив політичний концерт у Долині Троянд.

- Звісно, у цьому випадку вибори нам дещо заважають. Але ми сподіваємося, що люди зберуться і на нашому концерті. У Черкасах завжди так відбувається, що люди сходяться на звук. І хочеться вірити, що сума на рахунку нашого фонду, яка сьогодні трохи менше двох тисяч, збільшиться. Але це не основна мета, бо для нас набагато важливіша показати цим концертом, що театр живий, і що ми хочемо бачити глядачів, а зі свого боку готові дарувати свою творчість. Тим більше в такий час, коли не вистачає позитивних емоцій, - розповідає в коментарі "Про все" актор театру Олександр Гуменний. 

IMG_7091

Фото: Про все

Школярка Настя Дерібезова та її подруга Наталія на вистави ходили не часто. Та попри це, театр підтримати прийшли.

- Я тільки двічі була в театрі, зараз навіть не пригадаю на яких саме виставах, але театру хочеться допомогти з відбудовою. Батьки навіть кошти з собою дали, - говорить дівчина.

IMG_7083

Фото: ПРо все

Черкащанка Лариса Зінченко на концерт у підтримку театру прийшла разом із внуками.

- Ми театр підримуємо і раніше ходили на вистави. Багато моїх знайомих готові допомагати, - говорить Лариса Зінченко і додає, що обов'язково вкине кошти до скриньки.

Та й були й такі, хто не знав з якої нагоди на Театральній площі відбувається таке зібрання.

Загалом концерт тривав понад чотири години, його глядачами стали понад двісті черкащан.

IMG_7078

Фото: Про все

Якою сумою містяни скинулися для театру, актори підрахують вже завтра.

Коментарі

Вгору