Понад 80 одиниць техніки розчищали дороги на Черкащині (фото)

27 січня 2019, 16:48

Понад 80 одиниць техніки розчищали дороги на Черкащині

Минулої доби випало 8 см снігу. Протягом ночі з 26 на 27 січня на ліквідації засніженості та слизькості на дорогах загального користування державного значення працювало 83 одиниці спецтехніки та механізмів підрядних організацій Служби автомобільних доріг у Черкаській області.

За ніч на обробку дорожнього покриття використано понад 1000 тонн піщано-соляної суміші. Особлива увага приділяється автошляхам міжнародного значення - М-05 Київ-Одеса та М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка.

Понад 80 одиниць техніки розчищали дороги на Черкащині

Станом на ранок 27 січня у Черкаській області забезпечено проїзд автотранспорту автомобільними дорогами загального користування державного значення, без заторів та обмежень. Всі дорожні підрозділи працюють у посиленому цілодобовому режимі роботи, виконуються роботи з повної розчистки проїзної частини доріг від снігу, здійснюється їх обробка протиожеледними матеріалами.

Працівники Служби автомобільних доріг у Черкаській області та дорожніх підприємств постійно проводять моніторинг стану проїзду, як патрульним обстеженням так і за допомогою 12 камер відеоспостереження

За інформацією із прес-служби САД у Черкаській області.

 

Коментарі

Вгору