Понад 8 місяців вважався зниклим безвісти: у Чорнобаї поховали захисника

30 жовтня 2023, 10:13

28 жовтня Чорнобаївська громада провела в останню путь захисника, який загинув у російсько-українській війні, Гришіна Олександра Юрійовича.

Чоловік народився в с. Крутьки, навчався у місцевій школі. У 1994 році був зарахований до ЧНУ ім. Б.Хмельницького на факультет фізики та математики. В 2000 році одружився, а в 2004 подружжя переїхало на постійне місце проживання в Чорнобай. В 2015 році у пари народилися діти Злата та Святослав.

Олександр Юрійович працював вчителем трудового навчання, креслення, інформатики та фізики в шкільних закладах колишнього Чорнобаївського району. Останнє місце роботи – Красенівський НВК.

У січні 2022 року чоловік був зарахований до списків особового складу та приступив до виконання службових обов'язків на посаду інструктора кадру стрілецької роти. З 4 лютого 2023 року вважався зниклим безвісти. Загиблого воїна ідентифікували за результатами ДНК-експертизи. Головний сержант стрілецької роти Олександр Гришін визнаний загиблим в результаті бойових дій біля н.п.Микільське Волновахського району Донецької області.

Поховали захисника з військовими почестями на Алеї пам’яті на центральному кладовищі селища Чорнобай. Йому було 45 років.

За інформацією Чорнобаївської громади

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Людмила Гришак :

Життя Олександра Грішина – це справжній приклад честі, звитяги, справедливості та добра. Глибоке співчуття рідним, друзям, усім, хто його знав. Сумую разом з вами. Царство небесне у місці вічного спокою серед воїнства Божого.

Вгору