Понад 250 школярів Черкащини змагалися на “Стартах надій”

24 травня 2017, 09:46

Спортивні ігри "Старти надій" відбулися днями приймало Городище. Захід проходив за програмою ХХІІІ комплексних навчально-виховних заходів серед школярів, пише "ЧЕмпіон".

У змаганнях взяли участь 224 юнаків та дівчат, які представляли 16 команд Черкаської області: команди міст Черкаси, Ватутіно, Золотоноша, Канів, Сміла,  Лисянського, Городищенського, Драбівського, Жашківського, Звенигородського, Кам’янського, Маньківського, Черкаського, Чорнобаївського, Шполянського районів та ОТГ с. Білозір’я.

Кращих визначали у метанні м’яча, стрибках у довжину, бігу на 50 м, спортивній естафеті на 400 метрів та в підніманні тулуба з положення лежачи.

Нагородження школярів відбулося в особистій першості та командній.

У командному заліку переможцями та призерами стали:
І місце – команда міста Сміла;
ІІ місце – міста Черкаси;
ІІІ місце – Городищенського району.

Спортсменів нагородили медалями, грамотами, подарунками Черкаського обласного управління з фізичного виховання та спорту КФВС МОН України та відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області.

Нагородження провели відповідальний секретар відділення НОК України у Черкаській області Іван Урста та начальник Черкаського обласного управління з фізичного виховання та спорту  КФВС МОН України Антоніна Саприкіна.

Коментарі

Вгору