Помер відомий письменник з Черкащини

03 листопада 2021, 21:55

Помер Володимир Рутківський – український поет, автор дитячої прози. Про це повідомляє на «Фейсбук» Наталя Марченко, провідний бібліограф Науково-методичного відділу у Національній бібліотеці для дітей.

Володимир Григорович Рутківський народився 18 квітня 1937 року в селі Хрестителеве Чорнобаївського району Черкаської області. Серед найвідоміших творів автора — фентезі-роман «Сторожова застава» та тетралогія «Джури» про пригоди козаків-характерників.

- Володимир Рутківський – письменник із необмеженим ресурсом Фантазування та Любові! Іржа дорослості ніколи не торкалася його потужної дитячої вибухової уяви, а гіркий життєвий досвід і на мить не пригасив всеперемагаючої сердечності. Він пише поза «концептами» й «моделями», «вимогами ринку» й «настановами сьогодення». Пише від душі, від повноти Божого Дару та непідробної щиросердної цікавості до життя і людей. Його книжки обеззброюють і притягують дитячою відвертістю та чистотою, глибиною переживання «миті життя», відкритістю письменницького погляду на Людину та вірою у всеперемагаюче Добро у кожному з нас, — написала Наталя Марченко..

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору