“Полуничку” знімав не працівник “Облавтодору”, – черкаська міліція

04 лютого 2015, 11:52

1418231678_porno

Черкаська міліція ще не готова назвати прізвище чоловіка, який перетворив власний робочий кабінет на порностудію, а також не озвучують і підприємство, де той працював. Водночас запевняють, що це точно не "Облавтодор".

Нагадаємо, нещодавно прес-служба міліції поширила інформацію, у якій йшлося про виявлення 52-річного робітника одного з підприємств міста Черкаси, який облаштував у своєму службовому кабінеті порностудію. Також в повідомленні мовилося, що це службовець, в обов’язки якого входило дбати про автомобільні дороги області. Відтак у багатьох черкащан відразу виникла асоціація, що йдеться саме про "Облавтодор".

- Це підприємство, яке теж займається ремонтом та реконструкцією доріг, але це точно не "Облавтодор", - зазначив у коментарі "Про всеначальник сектору зв’язків з громадськістю УМВС у Черкаській області Дмитро Грищенко. - Тобто це різні підприємства.

Назву підприємства у міліції поки не озвучують, аби не нашкодити перебігу слідства. Адже, за словами правоохоронців, черкаський порнорежисер за час своєї "діяльності" встиг відзняти значно більше ніж два-три фільми.

Коментарі

Вгору