Половина ТС у парках Черкас працює незаконно, – комісія міськради (документ)

23 жовтня 2017, 12:09

Понад 50 % тимчасових споруд в парках і скверах Черкас розташовані незаконно, інші працюють із порушеннями законодавства. Такого висновку дійшла спеціальна комісія, яка, за дорученням міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, на минулому тижні завершила перевірку щодо законності встановлення тимчасових споруд для проведення підприємницької діяльності на землях, що знаходяться на балансі КП «Дирекція парків». Як наслідок, комісія рекомендувала притягнути керівника підприємства Володимира Стойка до відповідальності.

Про це вказано в узагальненому документі за результатами перевірки, який «Про все» отримало від власних джерел у Черкаській міській раді. Згідно з висновками комісії, на території земельних ділянок, що перебувають на балансі КП «Дирекція Парків», розташовано 81 тимчасову споруду. На вимогу комісії керівництво дирекції надало лише 34 договори, які на їхню думку дозволяють суб’єктам підприємницької діяльності проводити  свою діяльність на землях, що в постійному користуванні КП «Дирекція парків».

«Тому 47 виявлених тимчасових споруд розміщені взагалі без будь якої документації. Зазначаємо, що ці 47 тимчасові споруди підключені до електромережі, що живить об’єкти КП «Дирекція парків». Тобто, тимчасові споруди, розміщені на території земельних ділянок, що перебувають на балансі КП «Дирекція парків», знаходяться без відповідних дозвільних документів,  а тому – незаконні», - йдеться у висновку комісії.

Порушення також виявлено при перевірці торгівельних кіосків у парку «Сосновий бір». Оскільки вказана зона має статус парку – пам’ятки садово - паркового мистецтва, знаходження на його території будь-яких будівель, не пов’язаних з охороною об’єкту, заборонене відповідним положенням  Міністерства екології та природніх ресурсів України від 17 жовтня 2012 року.

Комісія також дійшла висновку, що керівник КП «Дирекція парків» Володимир Стойко перевищив свої службові обов’язки, оскільки угоди про встановлення торгівельних точок були укладені без дозволу на це власника землі –Черкаської міської ради. До того ж Стойку дорікнули, що у період керівництва комунальним підприємством він тривалий час не вживав заходів стосовно незаконно розміщених ТС (відсутні повідомлення до власників, Управління інспектування чи інших компетентних органів стосовно встановлення та демонтажу цих ТС).

За результатами перевірки комісія рекомендувала міському голові Черкас  притягнути до відповідальності директора КП «Дирекція парків»  та звернутися до правоохоронних органів.

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

 

Поділитись

Коментарі

Вгору