Політична ситуація змушує підприємців шукати нові ринки для збуту продукції, – Юрій Ткаченко

13 травня 2014, 12:51

Через конфлікт із Російською Федерацією українські виробники вимушені шукати нові ринки збуту для своєї продукції. Уже цієї п’ятниці голова Черкаської ОДА зустрінеться з президентом торгово-промислової палати України та обговорить із ним можливість реалізації черкаськими підприємствами продукції на інших ринках.

Про це Юрій Ткаченко повідомив під час прес-конференції, інформує прес-служба облдержадмііністрації.

За його словами, експортний потенціал області знизився на 13% і в цілому зараз прослідковується негативний експортно-імпортний баланс.

– Основна проблема виявилася в тому, що наші підприємці просто не були готові до такого повороту подій і до того, що доведеться настільки швидко переорієнтуватися, – сказав керівник області. – Нині тривають розмови щодо азіатського ринку. Під час зустрічі з президентом торгово-промислової палати України ми й говоритимемо про пошук і співпрацю з іншими країнами та з посольствами для того, щоб допомогти нашим підприємствам виходити на ці ринки.

Очільник області наголосив, що черкаські бізнесмени за багатьма напрямками є конкурентноспроможними. Особливо в харчовій промисловості та агропромисловому комплексі.

Крім того, як розповів Юрій Олегович, попри нестабільну політичну й економічну ситуацію в країні нині є низка інвесторів, які готові працювати і залучати в область інвестиції. Утім, для їхнього залучення слід розробити ефективну структуру, «яка взяла б інвестора за руку і привела від початку й до кінця». Головне в такій структурі, на думку голови ОДА, має стати відсутність корупційних проявів.

Поділитись

Коментарі

Вгору