Поліція шукає свідків викрадення людини у Черкасах

27 листопада 2015, 12:45

1

Слідче управління Головного Управління Національної поліції в Черкаській області здійснює заходи по встановленню кола осіб, причетних до викрадення жителя міста Черкаси, пише Вечірка.

За інформацією начальника сектору комунікацій Головного управління Національної поліції Дмитра Грищенка, подія сталася 10 листопада 2015 року близько 14 години 30 хвилин поблизу аптеки №7, розташованої за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, 40. Невідомі особи, які були одягнені в темний одяг і кепки, відкрито викрали місцевого жителя, який при цьому голосно кликав на допомогу, та із застосуванням фізичної сили примусово посадили останнього до салону автомобіля «Audi – A6» чорного кольору, д.н.з. АА 8282 СА, після чого зникли в напрямку перехрестя вулиць Гоголя – Смілянська. Свідками цих подій були громадяни, які перебували в цей час неподалік місця вчинення злочину. Частина фігурантів, причетних до цієї справи, затримана.

Правоохоронці звертаються з проханням до громадян, які стали свідками цієї події або володіють будь-якою інформацією, що може допомогти у розслідуванні даного кримінального провадження та встановити інших осіб, причетних до її вчинення, звертатися за телефонами: 102, 37-20-80, 37-35-77 або 39-32-44.

Поділитись

Коментарі

Вгору