Поліція викрила синдикат наркоторговців, до якого входили і черкащани

26 листопада 2019, 16:36

Серед затриманих є навіть діючий депутат ОТГ.

У результаті масштабної спецоперації Нацполіція викрила синдикат наркоторговців. Про це повідомляє пресслужба відомства. Вартість вилучених наркотиків становить 25 мільйонів гривень.

Правоохоронці проводять спецоперацію, у якій задіяні майже пів тисячі співробітників поліції та прокуратури.

Вже затримано двох організаторів, один із яких - діючий депутат об’єднаної територіальної громади, та ще 17 учасників злочинної групи. Також вилучено понад 46 кг наркотичних засобів і психотропних речовин. Раніше по цій справі в Білорусії затримали ще двох учасників злочинної організації.

Для належного контролю функціонування та безпеки діяльності злочинної організації існувала чітка ієрархія та розподіл ролей: контроль за функціонуванням лабораторій, їх охорона, «хіміки», «фінансисти», обслуговування інтернет-магазину, доставка продукції до складів зберігання, «кур’єри», «закладчики» тощо.

Загалом функціонування наркобізнесу забезпечували близько 50 осіб, мешканці Львівської, Київської, Черкаської, Харківської, Чернігівської та Дніпропетровської областей, віком від 18-ти до 39-ти років.

За попередніми підрахунками, лише через інтернет-магазин було реалізовано наркотичних засобів та психотропних речовин майже на 21 мільйон гривень.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору