Поліцейські врятували черкащан від моторошної смерті

07 березня 2017, 13:15

6 березня, о пів на третю ночі поліцейські наряду групи реагування батальйону Управління поліції охорони в Черкаській області, здійснюючи патрулювання міста в рамках оперативно-профілактичного відпрацювання,  звернули увагу на дим, що здіймався над «приватним сектором» в районі вулиць Чорновола, провулку Хижняківсього, повідомляє "Прочерк".

- Вирахувавши місце розповсюдження диму, прибули за адресою вул. В.Чорновола, 25, де дійсно горіла прибудинкова споруда – розповідає старший наряду сержант поліції Олександр. -Коли ми прибули, то горіла стіна і вже зайнявся дах.  В хаті було повно диму. По ряду ознак стало зрозуміло, що в приміщенні можуть бути люди. Не чекаючи на пожежників, кинулись всередину і витягли надвір чоловіка і жінку, яка вже була без свідомості. На свіжому повітрі вона опритомніла.

«Погорільці», з огляду на характерність зовнішнього вигляду та особливості побуту господарства, ймовірно є прихильниками неконтрольованого вживання оковитої, а тому і пожежа може бути наслідком нехтування правилами пожежної безпеки. Але не виключений і варіант зумисного підпалу – район привабливий для нового будівництва.

Прибулі невдовзі пожежники зайнялись гасінням пожежі, а лікарі швидкої допомоги -  врятованими. Поліцейські охорони продовжили патрулювання обласного центру.

Коментарі

Вгору