«Направляли на нас пістолет»: подробиці затримання голови громади за хабар

10 грудня 2021, 18:16

Чиновником, якого підозрюють в отриманні 4 тисяч доларів хабара, є голова Гельмязівської громади Золотоніського району Іван Тітаренко. Про це журналістам Про все стало відомо з власних джерел.

Працівники сільської ради затриманням керівника шоковані.

- Це відбулось при мені об 11-ій годині дня, - розповідає заступниця голови Лариса Глоба. – Незадовго до цього ми порушували питання освіти. Без 2 хвилин на 11-ту почали збиратися на виконком. Зайшла до себе в кабінет взяти папери.  Аж тут секретар повідомляє, що незрозумілі люди увірвалися до Івана Миколайовича. Першим туди влетів якийсь чоловік. Сказав, що був записаний на прийом. А вже після нього забігла ціла бригада: із валізами, понятими.

Правоохоронці заборонили виходити з кабінетів, обурюється Глоба.  Запевняє, що на присутніх направляли зброю.

- Сказали мені: «Зачиніть двері з того боку!», - продовжує заступниця. – Я намагалась з’ясувати, хто вони такі і що собі дозволяють. Сказали, мовляв, не моя справа. Членів виконкому також виганяли. Направляли на нас пістолет. Люди ще й кричали, що не мають права підіймати зброю на мирних жителів. Я думала, що це якісь рейдери. Пізніше вони вже назвалися.

У винуватість очільника громади підлеглі не вірять.

- Ми не така, як всі громада, - переконує Лариса Глоба. – Ми турбуємося про людей. Ми єдина непідкорена громада. Десь комусь це не подобається. В нього зарплата 45-47 тисяч гривень. Це з різними надбавками. Тобто, маючи таку зарплату, він би не спокусився на хабар. Він їздив по справах на власній автівці й за власний бензин. Навіть борги сіл, які приєдналися, він також виплачував із власної кишені. Багато на які потреби громади давав гроші із зарплати.

Тітаренка на посаду голови Гельмязівської громади обрали рік тому. До цього був підприємцем.

10 грудня прокуратура повідомила, що підозрюваного взяли під варту на 60 діб з правом застави в розмірі 47 тисяч 500 гривень.

Підготував Сергій Радченко

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору