Площу біля нічного клубу Черкас перетворили на смітник і туалет (відео)

30 серпня 2016, 23:46
Скріншот із відео

Скріншот із відео

Помийна яма у центрі міста – так обізвали у мережі одну з площ на бульварі Шевченка. Територію біля офісного центру, розташованого у черкаському мікрорайоні "Казбет" по сусідству з нічним клубом, містяни перетворили на справжній жах. І це при тому, що за два квартали від цього місця – обласна та міська ради.

На що перетворили міську територію невиховані відпочивальники, показали у відео на Youtube-каналі The Centre of Ukraine, пише vikka.ua.

"Великий вклад в те, що ви бачите на відео роблять відвідувачі розташованого поряд нічного клубу. Коли дивишся фото у соцмережах з цього клубу, то деякі відвідувачі так "гламуряться", ніби герої програми "Світське життя" Осадчої. Тільки ось у цих "дітей олігархів" чомусь не має грошей на випивку у нічному клубі, і ця "золота молодь" активно закуповується алкоголем у сусідньому магазині, щоб у клуб зайти вже "розігрітими"! Щоб ви розуміли, у магазині після 23-ї години довжелезні черги. Потім цей алкоголь розпивають тут біля клубу, пляшки викидають сюди, сюди ж потім справляють свої потреби", – йдеться у дописі до відео.

Автор відео висловив сподівання, що у владних кабінетах вирішать, хто має навести там порядок. Також звернувся до відвідувачів клубу: "Ви любите успішне життя, вірніше, хочете виглядати на своїх фото, селфі успішними, модними. То чому ви не хочете, щоб наше місто було красивим, успішним, модним і таке з нього робите?"…

Поділитись

Коментарі

Вгору