Платники Черкас отримали понад 21 тис. адмінпослуг

07 вересня 2016, 06:33

204476.640xp

Протягом січня – серпня 2016 року Черкаським Центром обслуговування платників надано понад 21,3 тис. адміністративних послуг. Про це інформують в ДПІ у м. Черкасах.

– Найпопулярнішою адмінпослугою є отримання картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Від початку року видано понад 8,1 тис. таких карток, – повідомив начальник ДПІ у м. Черкасах Антон Царюк.

З-поміж інших послуг, за якими часто звертаються платники, їм було надано понад 4,4 тис. витягів з реєстру платників єдиного податку, платниками єдиного податку зареєстровано понад 2,1 тис. книг обліку доходів і витрат, видано понад 1 тис. довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету.

Протягом вказаного періоду черкаськими суб’єктами господарювання було зареєстровано 356 реєстраторів розрахункових операцій, 2320 книг обліку розрахункових операцій та 156 розрахункових книжок.

1229 фізичних та юридичних осіб зареєструвалися як платники єдиного податку, 313 суб’єктів господарювання отримали ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, а 173 – на роздрібну торгівлю тютюновими виробами.

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників ДПІ у м. Черкасах знаходиться за адресою: вул. Хрещатик, буд. 235, 1 поверх, тел. 32-11-27. Тут фахівці надають адміністративні, консультаційні та інформаційні послуги, здійснюють прийом звітності та вхідної кореспонденції. На сьогодні тут можна отримати 17 видів безоплатних адміністративних послуг.

Поділитись

Коментарі

Вгору