Платіжки за опалення та газ черкащанам нараховуватимуть по-новому

13 лютого 2017, 07:50

Заступник директора департаменту-начальник управління соціального захисту населення Придніпровського району департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Катерина Бінусова звертає увагу на те, що 6 лютого, Кабінет Міністрів України прийняв постанову №51 про чергове зниження соціальних нормативів на користування послугами житлово-комунального господарства, а саме на газ, тепло- та електропостачання. Постанова вступає в дію з 1 травня 2017 року.

Як йдеться у документі, перегляд нормативів зумовлений тим, що українські домогосподарства реально споживають менше енергоносіїв, ніж закладено в нормативи. Саме тому їх вирішено було відкоригувати в бік зменшення.

Таким чином, відтепер під час опалювального періоду норма природного газу для опалювання приміщення становитиме 5 кбм на «квадрат» опалювальної площі замість 5,5 кбм.

Норма електроенергії, що використовується для індивідуального опалення приміщень, зменшується з 65 до 51 кВт•г на м2.

Зменшена також соціальна норма на використання теплової енергії для споживачів, що використовують квартирні чи будинкові лічильники тепла – відтепер вона становитиме 0,0431 Гкал на 1 м2 опалювальної площі (замість діючої нині норми 0,0548 Гкал на м2).

Оскільки всі нововведені нормативи будуть дійсні лише з 1 травня 2017 року, то перерахунок існуючих субсидій проводитися не буде. Натомість за новими нормативами будуть нараховувати субсидії та пільги вже на наступний опалювальний сезон.

За інформацією прес-служби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Норман По-Новомму :

Проведіть нехитрі підрахунки – і побачита що це здирництво….
Наприклад – в мене будинок площею 70 кв. м . отже за новими стандартами я маю вкластися в 350 куб. м газу на місяць… А це нічого, шо в мене сучасний котел споживає 350 кубів, коли на дворі,
0 – +5. а при -10 десь вже за 500… Так само і з електроенергією….
Про субсидію я мовчу…. Але ж норми.

Коля :

іде геноцид українського народу ,і депутати по людях стріляють

Вгору