Півсотні родин у Черкасах отримали перші подарункові бейбі-бокси (відео)

20 травня 2019, 19:42

Півсотні родин у Черкасах отримали перші подарункові бейбі-бокси (відео)

Півсотні родин у Черкасах сьогодні отримали перші подарункові набори від міста. На їх придбання із міського бюджету цьогоріч передбачено 5 мільйонів гривень. Про це повідомив директор департаменту соціальної політики Олег Гудзенко. Серед вмісту бебі-боксу – килимок для ігор, багаторазовий підгузок, вишиванка, про це йдеться у сюжеті "UA: Черкаси".

Отримати пакунок малюка для своєї доньки Вікторії прийшла черкащанка Ольга Андрійчук. Вона дізналася від знайомих, що можна отримати допомогу від міста.

- Сьогодні вранці я подзвонила й запитала, як я можу отримати інформацію про це. Мені порадили приїхати, написати заяву, подати документи й отримати цей подарунок від мера міста, - розповідає жінка.

Жінка переглядає вміст бейбі-бокса. Каже, що наповнення пакунку їм знадобиться.

- Як мамі, мені дуже цікавий памперс багаторазового використання, тому що за першою дитиною таких засобів ще не було. Мені цікаво, як воно себе покаже. Вишиванка дуже приємно - для маленьких українців. Також ігровий килимок, думаю, моїй Віці сподобається, - каже жінка.

Зі слів заступниці директора департаменту соціальної політики Юлії Ніконенко, до пакунка входить килимок для ігор, засоби гігієни, дерев'яна іграшка, багаторазовий підгузок, вишиванка, екосумки та посібник для мам.

Детальніше - у сюжеті.

Читайте також: Майже дві тисячі “бебі-боксів” отримали черкащани цьогоріч.

Коментарі

Вгору