Після вулиці Одеської у Черкасах капітально відремонтують вулицю Вербовецького (ФОТО)

30 жовтня 2014, 10:00

4_191

По вулиці Одеській у Черкасах зараз триває капітальний ремонт дорожнього покриття. Хід виконання робіт сьогодні перевірив міський голова Сергій Одарич, який особисто виїхав на місце. Побаченим – лишився задоволений, наголосивши що вулиця Одеська цьогоріч чи не вперше за багато років буде капітально відремонтована.

Про це інформує прес-служба Черкаської міськради.

За  його словами, останній час вулиця Одеська виконує функції об’їзної дороги, хоча зводилась, як звичайна.  Цим шляхом курсують чимало вантажівок та великогабаритного транспорту, які руйнують асфальтне покриття. Тому поточний  ремонт тут – недоцільно робити. Як-то кажуть, гроші на вітер, оскільки вже за місяць матимемо аналогічну ситуацію з вибоїнами на дорозі. Тому вирішено було зробити  саме капітальний ремонт вулиці Одеської. Всього буде відремонтовано близько одного кілометра дорожнього полотна від мікрорайону Луначарський і до Лісової просіки.

1_390

– На жаль,  у цьому році багато часу втрачено. Оскільки за попередньої влади не були укладені тендери на виконання ремонту доріг, була відсутня технічна документація. Хоча гроші в бюджеті – закладені. Тож лише у липні оголосили тендер, почали готували технічну документацію. Очікуємо, що погода стабілізується і впродовж листопада ремонтні бригади зможуть завершити усі роботи на черкаських дорогах. Після вулиці Одеської капітального ремонту зазнає вулиця Вербовецького, де буде знято старий шар асфальту і покладено нове покриття. Загалом на капітальний ремонт доріг в Черкасах плануємо до кінця року освоїти близько восьми мільйонів гривень, – розповів Сергій Олегович.

Майстер підприємства «Аерошляхбуд» (яке здійснює капітальний ремонт вулиці Одеської) Євген Старухін  повідомив, що зараз тривають роботи з фрезерування вул. Одеської. Після чого вони перейдуть до безпосереднього асфальтування.

3_254

– Наше підприємство має високоякісну техніку німецького виробництва, яка здатна працювати при низьких температурах – фреза, асфальтоукладальник. Тому зниження температури повітря  нам – не завада. Щоденно наші працівники працюють у посиленому режимі, аби у максимально короткі терміни виконати ремонт дорожнього покриття вул. Одеської, – зазначив Євген Валерійович.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору