Після Майдану на Черкащині змінили 16 начальників райвідділів міліції

23 липня 2014, 12:23

 

Очільник обласного управління УМВС на Черкащині Владислав Пустовар прокоментував виданню "Про головне" ситуацію щодо люстрації кадрів у рядах правоохоронців.

- Не зважаючи на критику в бік працівників міліції Черкащини, правоохоронці продовжують роботу із самоочищення свої рядів. Зокрема, запроваджено систему погодження керівництва міськрайвідділів на сесіях районних рад перед призначенням на посаду, — пояснив Пустовар.

- Керівництво Управління приймає найжорсткіші міри реагування до співробітників, які проявили себе з негативного боку або на дії яких постійно скаржаться громадяни, і це не залежить від того, яку посаду чи звання має правоохоронець. Всі факти належним чином перевіряються, і в разі їх підтвердження — йде сувора реакція керівництва, — запевнив очільник обласної міліції. - Так, громадою міста Умань та Уманського району організовано декілька масових акцій, головною вимогою яких було посилення роботи правоохоронців у напрямку боротьби з наркозлочинністю. Не зважаючи на те, що керівництво УМВС дало час на виправлення ситуації в місті та районі, ситуація змінилася лише після втручання співробітників управління. Як відомо, УБОЗ викрив угрупування, яке організувало бізнес на території Уманського району. Реакція керівництва УМВС не забарилася. Прислухавшись до думки громади та розуміючи, що деякі керівники не повною мірою виконують покладені на них обов’язки, – начальника Уманського райвідділу міліції та заступника начальника – начальника кримінальної міліції Уманського міськвідділу міліції, який відповідає за даний напрямок роботи, усунуто від займаних посад.

Крім того, Пустовар повідомив, що відбулися суттєві зміни серед керівництва міськрайвідділів області після Революції Гідності. Так, з 23-х міськрайвідділів області замінено 16 – ох начальників міліції. Це — Соснівський, Придніпровський, Черкаський, Чигиринський, Жашківський, Звенигородський, Кам’янський, Катеринопільський, Корсунь-Шевченківський, Маньківський, Тальнівський, Шполянський, Христинівський, Уманський, Городищенський райвідділи та Смілянський міськвідділ міліції.

- Керівництво черкаської міліції уважно ставиться до думки громади та враховує її під час чергових призначень. Так, хоч це і не регламентується законодавством, керівництво Управління бере до уваги рішення районних рад про висунення недовіри тому чи іншому працівнику міліції у районі. Якщо громада не довіряє начальнику міліції і проголосує за недовіру — цього керівника без вагань буде звільнено із займаної посади, — запевнив Пустовар.

Тому всім, хто бажає змін в українській міліції, начальник УМВС у Черкаській області радить не бути осторонь та повідомляти про факти неналежної поведінки правоохоронців області або вчинення ними кримінальних правопорушень.

- Вся отримана інформація буде перевірена і в разі її підтвердження особа буде притягнута до відповідальності, — повідомив Пустовар.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору