Черкаська громадська організація «БлокПост» відправила військовим тепловізор

23 липня 2014, 12:08

Черкаські громадські організації допомагають військовим, які перебувають в зоні АТО. Одна з таких організацій «БлокПост», яка неодноразово возить продукти, медикаменти й потрібні речі на Схід країни.

– Коли ми привезли тепловізор (військове обладнання вартістю понад 60 тис грн – Авт.), командир мовчки забрав його й нічого не сказав. Мене здивувала така реакція. А тоді ввечері подзвонив і каже: «У мене просто не було слів! Це скільки врятованих життів! Аби тільки було раніше…», – розповідає керівник Черкаської громадської організації «БлокПост», що опікується 25-ю окремою Дніпропетровською повітряно-десантною бригадою, 95-ю окремою аеромобільною бригадою м. Житомира та Національною Гвардією України, Оксана Циганок. За її словами, спочатку бійці не мали не лише дорогого спорядження, а звичайної форми, взуття і навіть продуктів.

– Ми їм возили й приціли, й бронежилети, каски, форму, необхідні продукти. Тобто купляли все, на що вистачає коштів, – говорить Оксана.

Нині активісти вже налагодили тісний взаємозв’язок із командирами. Постійно передзвонюють, визначають у чому є потреба, складають списки і збирають потрібні речі або кошти, інформує «Нова Доба».

Щодня до представників цієї та й багатьох інших громадських організацій, що діють в області, звертаються черкащани. Приносять продукти, медикаменти, кошти. А хтось приходить із досить незвичними, але, без сумніву, надзвичайно потрібними пропозиціями.

– До нас звернувся токар, який пропонує виготовити спеціальну пересувну машину, всередині якої будуть змонтовані основні токарські верстати. На його думку, такий агрегат, відвезений на Схід, дасть можливість виготовляти необхідне для бійців обладнання прямо на місці, – розповідає очільниця «БлокПосту». – Також свою допомогу запропонував стоматолог. Лікар заявив, що він згоден узяти необхідне стоматологічне обладнання й поїхати в місця воєнних дій, щоб надавати допомогу солдатам.

Поділитись

Коментарі

Вгору