Підвали й городи у воді: у черкаському селі знову затопило понад сотню дворів (відео)

05 березня 2019, 18:41

Підвали й городи у воді: у черкаському селі знову затопило понад сотню дворів (відео)

Весняне потепління на Черкащину прийшло разом із великою водою. Черговий рік поспіль двори в селі Свидівок залило розсталими снігами, про це йдеться у сюжеті "Вікка".

Нині від повені вже потерпають сотні господарств. Місцеві кажуть, що це лише початок і прогнозують водяні проблеми в рази більшої кількості дворів.

Припускають, що усе через тотальне захаращення дринажної системи. До неї руки комунальників не доходили три десятки років.

Ще за зими погріб черкащанки Тетяни перетворився в озеро. Водою приміщення заполонило вже на кілька десят сантиметрів. Та це лише старт відлиги. Жінка згадує, минулого року талої води тут стояло по пояс.

А от на сусідній вулиці городи вже пішли під воду. Черкащанин володимир нервує, адже весь минулорічний урожай яблук нині під загрозою. Згадує, ситуація  з підтопленням дошкуляє жителям Свидівка вже з десять років. Чоловік переконаний, що усе через захаращення дринажної канави, тому талій воді стікати просто нікуди.

- Яка в канаві вода, така і тут. Місцями навіть  ще більше, тому що тут ідуть підземні води якось нерівномірно, - каже житель села Свидівок Володимир Козловський.

Детальніше - у сюжеті.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору