Підприємець і комунальники ніяк не можуть поділити «готельний комплекс «Сміла»

08 квітня 2014, 13:00

 

Вчора на засіданні відповідної комісії, міська влада розглядала можливість надання в оренду приватному підприємцю третього поверху готелю «Сміла». Такі діє фактично знищують комунальне підприємство «готельний комплекс «Сміла», оскільки це єдиний поверх, який знаходиться у розпорядженні підприємства і який використовується за призначенням в якості готельних номерів, інформує "Сміляночка".

Нагадаємо, що після того, як у 2012 році міська влада не дозволила комунальному підприємству «готельний комплекс «Сміла» відокремитись від централізованого опалення, послуги якого надавало приватне підприємство «ТОВ «СмілаЕнергоінвест» у комунального підприємства виникла заборгованість за опалення близько 180 000 грн.

Коли «ТОВ «СмілаЕнергоінвест» звернулося до суду про стягнення заборгованості з комунального підприємства «готельний комплекс «Сміла», з метою недопущення арешту майна, міська влада передала будівлю готелю «Сміла» з балансу комунального підприємства «готельний комплекс «Сміла» на баланс іншого комунального підприємств «МІФК».

Аби комунальне підприємство «готельний комплекс «Сміла» мало можливість і надалі здійснювати свою діяльність з надання готельних послух, третій поверх будівлі, який використовується в якості готельних номерів, був наданий підприємству у безкоштовну позичку, а інші поверхи, разом із орендарями надійшли у розпорядження комунального підприємства «МІФК».

Таким чином комунальне підприємство «готельний комплекс «Сміла» залишилося без власною будівлі.

Станом на сьогодні, у розпорядженні підприємства знаходиться перукарня, що на першому поверсі, автомобільна стоянка яка розташована за готельним комплексом та третій поверх будівлі.

Питання комунального підприємства знову актуалізувалося останніми днями. Активно поширилися розмови, що приватний підприємець забажав забрати собі в оренду третій поверх будівлі комунального підприємства «готельний комплекс «Сміла».

Такий варіант проговорюється за наступною схемою: відмовити комунальному підприємству «готельний комплекс «Сміла» у наданні третього поверху будівлі в безкоштовну позичку та повернення його у розпорядження комунального підприємства «МІФК» з наступним наданням в оренду приватному підприємцю. Таким чином комунальне підприємство «МІФК» буде отримувати орендну платню, а комунальне підприємство «готельний комплекс «Сміла», яке не зможе вести свою діяльність збанкротує, а відповідно не потрібно бути повертати борги, які виникли перед «ТОВ «СмілаЕнергоінвест» за спожите тепло.

Проти таких дій виступає колектив комунального підприємства «готельного комплексу «Сміла», який бажає аби влада міста повернула їм будівлю.

Як відомо, після двох років судової тяганини, між підприємством та «ТОВ «СмілаЕнергоінвест» підписана мирова угода, згідно якої виплата боргу за спожите тепло здійснюється поступово. За неофіційною інформацією, комунальне підприємство повинно сплачувати близько 5000 гривень боргу щомісячно. Такі сплати для підприємства є реальними у разі повернення усієї будівлі.

В той же час, у іншому випадку, в разі надання третього поверху в оренду підприємцю, а це 20 кімнат, комунальне підприємство «МІФК», за попередніми розрахунками, зможе отримувати орендну платню не менше 6000-8000 гривень щомісячно, але місто втрачає налагоджений процес надання готельних послуг, поновити який вже буде достатньо важко.

Підприємцем, який зацікавився третім поверхом будівлі є Сергій Дерун. Як відомо, Сергій Дерун директор «старого» ринку на мікрорайоні «Богдано», який має неофіційну назву «алейка», активно займається зеленим туризмом, а під час останніх подій приймав активну участь у місцевому майдані та співпрацює з правим сектором.

Остаточне рішення стосовно долі комунального підприємства може бути прийнято вже на найближчому виконкомі.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору