Підприємців підозрюють у привласненні коштів за ремонт вулиці Небесної сотні в м. Черкаси

20 лютого 2020, 13:33

Фото тематичне

Керівнику приватного підприємства та фізичній особі-підприємцю повідомлено про підозру за фактом привласнення та розтрати грошових коштів місцевого бюджету, які виділялися на ремонт вулиці Небесної Сотні (від бульв. Шевченка до вул. Благовісної) в м. Черкаси та облаштування стоянки по вулиці Толстого в м. Черкаси.

Досудовим розслідуванням установлено, що керівник підприємства за попередньою змовою з підприємцем, що здійснював технічний нагляд на об’єкті будівництва, зловживаючи своїм службовим становищем, внесли до акту приймання виконаних будівельних робіт по вулиці Небесної Сотні на загальну суму 1 млн. 900 тис. грн. завідомо неправдиві відомості щодо обсягів і вартості ремонтних робіт. Відповідно до висновку експертизи ці відомості не відповідають фактично виконаним роботам через їх завищення на 120 тис. грн.

Крім того, за версією слідства, підозрювані привласнили та розтратили грошові кошти місцевого бюджету, які виділялися на облаштування стоянки по вул. Толстого в м. Черкаси, завдавши територіальній громаді збитків на суму понад 20 тис. грн.

Дії вказаних осіб кваліфіковано за ч. 3 ст. 191 та ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України.

За інформацією із Черкаської місцевої прокуратури

Коментарі

Вгору