Підприємці Черкас створять фонд для боротьби із коронавірусом

25 березня 2020, 15:09

Спільна нарада представників міської влади Черкас та місцевих підприємців відбулась сьогодні в Черкаській міській раді. Учасники засідання обговорили питання епідситуації в місті та домовились про спільні дії щодо запобігання поширенню інфекції в обласному центрі. 

Однією із пропозицій стало створення спеціального фонду, кошти якого підуть на забезпечення черкаських медиків усим необхідним. Наповнення цього фонду візьмуть на себе представники черкаського бізнесу.

Так, учасник зустрічі, підприємець Андранік Казарян повідомив присутніх, що одразу готовий перерахувати на створений фонд мільйон гривень.

- Ми вже придбали близько 200 комплектів захисту для медиків. Вирішуємо питання і про придбання апаратів штучної вентиляції легень. З деякими із виробників ми говорили та готові разом із медиками співпрацювати в цьому напрямку, - повідомив присутніх пан Казарян.

Віталій  Скляров теж підтримав ініціативу і повідомив, що ПАТ "Азот" готовий не лише виділити кошти до Фонду, а й забезпечити постачання кисню.

За пропозицію присутнього на зустрічі екс-голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченко, організаційними питаннями діяльності Фонду будуть займатись самі підприємці, оскільки їм зручніше виходити на зарубіжні компанії для придбання ліків чи апаратури. А от координувати роботу мають самі медики, бо тільки вони знають які саме препарати їм потрібні і яка апаратура краще. 

Заслухавши всі пропозиції учасників зустрічі, підприємці повідомили, що протягом декількох годин визначаться із відповідальною особою за створення та функціонування такого Фонду. Реквізити та іншу інформацію оприлюднять вже найближчим часом.

Коментарі

Вгору