Керівник черкаської “швидкої” розповів, як працюють його підлеглі в умовах пандемії

25 березня 2020, 14:05

Під час засідання у міській раді Черкас 25-го березня Ігор Фесун розповів, що суттєвих змін на звичайні виклики не відбулося. Однак до потенційно хворих лікарі приїжджають у спецкостюмах.

За словами керівника Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР , усі лікарі працюють у звичному режимі, однак на виклики "високої температури" надягають костюми індивідуального захисту.

- Бригада працює як завжди. Якщо ж лікарі приїхали до потенційно хворого на коронавірусну інфекцію, то відразу по поверненню вони проходять серйозні етапи дезінфікування, - розповів Ігор Фесун.

За словами керівника установи, дезінфікувати автомобілі допомагають мийки у деяких районах міста. Також допомагають антисептичними засобами небайдужі черкащани.

- У Південно-Західному районі Черкас карету швидкої безоплатно миють із використанням усіх засобів дезінфекції. Окрім цього учора приїхав до Обласного центру невідомий, вивантажив із автомобіля 50 літрів засобів дезінфекції й поїхав, - прокоментував медик.

Коментарі

Александр сказав:

Молодцы!!!!!!!!!!! Дай Бог Вам здоровья!!!!!!!!!!!!

Вгору